Home

BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ?

Tırmata Şirketler Gurubu yapısı altında eğlence ve hizmet sektöründe 1980’lerden beri var olan firmamız aile şirketi yapısında kurulmuş daha sonra eğlence ve hizmet sektöründe Kilyos / Sarıyer ‘de kendine haklı bir yer edinmiştir.Beach işletmenliği konusunda uzun yılların tecrübesine sahip olan yönetici ve kadromuz bu bilgi ve birikimini artık kendi plajında ve Restaurantlarında devam etmeyi planlıyarak son 10 yıldır artık tamamen kendi ekibi ile kendi mekanlarını yönetmektedir.

Yoğun talep üzerine 2005 yılından itibaren Beach Club anlayışını İstanbul’da ilk uygulayan markalardan biriyiz. Özellikle bir ilke daha imza atıp “Aile Beach Club” özelliğini taşıyoruz. Ailenizin rahatlığı düşünülerek planlanan organizasyon yapımız bizleri bu konseptte benzersiz hale getirmiştir.

Özellikle 2009 sezonu ve sonrasında Tırmata krize rağmen ürettiği ilklerle bölgesinde yine tek olmuştur. Klasik plaj konseptinde var olan her şeye sahipken buna ek olarak yeni çok değişik stant ve hizmetler üretmiş ve müşteri memnuniyetinde ön plana çıkmıştır.

En belirgin farkımız müşterilerimizin kendilerini tamamen bir aile ortamında hissetmeleridir.

Club Card